Uncategorized November 16, 2022

آژانس بوش در ایران و تهران

آژانس بوش در ایران و تهران

اگر به دنبال نمایندگی فروش بوش و نمایندگی تعمیرات بوش در ایران و تهران هستید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش ایرانیان باشید تا اطلاعات کافی کسب کنید.

در سال های اخیر شرکت بوش به منظور یکسان سازی و ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش بوش در ایران دفتر مرکزی خود را در ایران تاسیس کرد. شرکت بوش سرویس تنها نماینده قانونی و انحصاری خدمات بوش در ایران می باشد. این هلدینگ بزرگ دارای 4 شرکت زیر مجموعه های سناپویان، کارگستر، کاسپین و مهستان است که هر کدام نماینده رسمی بوش آلمان در ایران محسوب می شوند و موظف به واردات محصولات با همان مدل، قیمت و خدمات تحت نظارت هستند. از BOSCH. به مشتریان ارائه دهد.

هر فروشگاهی در کشور که بخواهد به عنوان نمایندگی بوش فعالیت کند باید با یکی از این شرکت ها قرارداد داشته باشد و محصولات بوش را فقط با گارانتی معتبر آن شرکت به فروش برساند. محصولات بدون گارانتی بوش سرویس و شرکت های زیرمجموعه آن، حتی اگر از برند بوش باشند، نباید در آن فروخته شوند، به جرات می توان گفت که معتبرترین گارانتی بوش در زمینه لوازم خانگی مربوط به بوش سرویس و زیرمجموعه های آن است و شرکت Seahavi به عنوان یک شرکت معتبر گارانتی بوش. تمامی موارد مربوط به مشتریان در خدمات پس از فروش این شرکت ها به دقت پیگیری می شود و در صورتی که لوازم خانگی بوش شما در مدت گارانتی دچار مشکل شود و این مشکل به دلیل استفاده نادرست از دستگاه نباشد، محصول مورد نظر قرار خواهد گرفت. توسط نمایندگی تعمیرات بوش تعمیر شده و مبلغی پرداخت خواهد شد. از شما دریافت نمی شود

همانطور که گفته شد بوش سرویس تنها نماینده حقوقی شرکت بوش در ایران است و شرکت هایی مانند مهستان، کاسپین، کاراگستر و ساناپویان به عنوان زیرمجموعه بوش سرویس فعالیت می کنند. برخی سیهاوی را به عنوان نماینده بوش در ایران نیز می شناسند. دلیل آن نیز سابقه طولانی این شرکت در گارانتی محصولات بوش می باشد.

در واقع شرکت بزرگ و معتبر سیهاوی که از سال ۱۳۷۹ به عنوان واردکننده محصولات بوش در ایران شروع به فعالیت کرد و با ارائه کارت گارانتی سیهاوی و خدمات پس از فروش بوش در کشور به شهرت رسید، نماینده رسمی بوش در ایران نیست. و بهتر است به عنوان مرکز ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوش بدانید.

تعمیرات بوش در تهران

به عنوان یک نکته اساسی به یاد داشته باشید که بسیاری از مراکز بدون داشتن مجوز رسمی از اتحادیه در حال فعالیت هستند، مانند تعمیرگاه بوش در شرق تهران و تعمیرگاه بوش در غرب تهران.

پس حتما از آنها گارانتی معتبر تعمیرات بوش در تهران را بخواهید تا بابت هزینه ای که بابت خدمات دریافتی می پردازید خیالتان راحت باشد.

بسیاری از این تعمیرگاه های غیرمجاز گارانتی خدمات بوش را به شما ارائه نمی دهند.

 

You may also like...